Ürünler

İstenilen renklerde özel üretim yapılabilir. Uygulama fotoğraflarında örneklerini görebilirsiniz.

Quickshingle üretiminde PP3000 membran kullanılmakta ve baskı makinesiyle istenilen  desen verilerek; yonca,yakut, yaprak shingle görünümünü ve alaturka kiremit görünümünü alır.Quickshingle 2007/03299 patent numarasıyla korunmakta ve başka bir benzeri bulunmamaktadır. 

Neden Quickshingle kullanmalısınız?

 

  1. Fiyat ve işçilik bakımından çok ekonomiktir.
  2. İşçi 1 günde 30-50 m2 shingle döşerken, 20-30 m2 kiremit, 80-100 m2 Quickshingle döşeyebilir. Rakiplerine oranla firesi ve çatıya taşınan malzeme ağırlığı çok daha azdır.
  3. Döşeme işlemi çok kolay olduğundan tüketici tarafından döşenebilir.
  4. Sağlam ve güvenilir olması; çatı yüzeyinde oluşturulan desenli membranların yekpare olması ve yapıştırılarak döşenmesi nedeniyle rüzgardan yırtılmaz.
  5. Desenlendirilmiş yekpare çatı üst yüzeyi, diğer parçalı çatı kaplamalarının aksine düz olduğu için, toz tutma ve kirlenme açısından daha avantajlıdır.
  6. Çatısında kullanılan binaların görüntüsünü değiştirerek binaya değer kazandırmasıdır.


Kırmızı Yonca

Shingle deseni verilmiş ürünümüzdür. Desen verdiğimiz mineralli membranlar shingle üretiminde kullanılan mineralle üretilmiştir.

   
Yeşil Yonca

Shingle deseni verilmiş ürünümüzdür. Desen verdiğimiz mineralli membranlar shingle üretiminde kullanılan mineralle üretilmiştir.

   

Loading...